Hotel Bursztynowy Sen

To doskonały wybór na:

spotkania biznesowe

Szkolenia

Konferencje

Imprezy firmowe

Dlaczego my?

Komfortowe, nowoczesne pokoje, baza relaksacyjna ( spa ), zaplecze gastronomiczne
 i świetne położenie obiektu to wszystko, co potrzeba, aby zorganizować udaną konferencję wyjazd integracyjny, imprezę firmową, a może połączenie wszystkich trzech? Całodzienne szkolenie z finałem w formie imprezy na plaży, lub uroczystej kolacji jest nagrodą dla zespołu za wyjątkowe wyniki – to tylko część z możliwości, jakie Ci oferujemy!

Oferta restauracji

Ofertę gastronomiczną dopasujemy do potrzeb naszych gości. Dysponujemy bogatym menu przerw kawowych, lunchów czy kolacji.

Sala

Posiadamy klimatyzowaną salę, która pomieści do 100 osób.

Wyposażenie sali

Udostępniamy sprzęt multimedialny na czas trwania konferencji oraz
dostęp do WiFi w całym hotelu.

BAZA NOCLEGOWA

Do waszej dyspozycji są komfortowe pokoje, apartamenty oraz domki.

ATRAKCJE

Aby umilić pobyt naszych Gości zapraszamy do skorzystania z wielu atrakcji.

WYżYWIENIE

Nasza restauracja „Smaki Mierzei” oferuje pyszne, tradycyjne posiłki. 

Klienci o nas

Edyta Z.

Od samego przekroczenia progu hotelu przemiła i profesjonalna obsługa ze strony Pana Michała. Indywidualne podejście do każdego gościa hotelu. Nieoceniona pomoc w kwestii zameldowania, poruszania się po okolicy.

Paulina J.

Właśnie wróciliśmy z 2-dniowego pobytu w hotelu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, pokoje nowe i czyściutkie, niedaleko centrum i morze. Bardzo pomocny i sympatyczny Pan Michał i Pani Kasia, którzy podczas naszego pobytu służyli pomocą. Polecam z czystym sumieniem 🙂

Zosia J.

Pokój czyściutki pachnący śniadanie godne króla obsluga na 5 właściciel Michał otwarty miły i bardzo pomocny na szóstkę w dzisiejszych czasach jest to rzadkością polecam